Na mocy ustawy obowiązującej od dnia 21 lipca 2008 roku każdy podmiot, który zatrudnia więcej niż 5 osób, musi rozliczać się z ZUS-em za pomocą bezpiecznego podpisu elektronicznego. Dokumenty związane z ubezpieczeniem są przekazywane do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych za pośrednictwem programu Płatnik i opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym. Aby był on prawnie wiążący, musi być weryfikowany certyfikatem kwalifikowanym – takim, jak te wydawane przez nasze centrum certyfikacji.

 

Oferujemy 2 rodzaje czytników kart kryptograficznych:

  • zestaw standard
  • zestaw token.

 

Pierwszy z nich, czyli PC Twin USB to ergonomiczny i kompaktowy czytnik o niebanalnym wyglądzie i nowoczesnej konstrukcji. Służy do czytania kart elektronicznych stykowych. Łatwo go podłączyć, jest też bardzo przyjazny w użytkowaniu.

 

Nasz drugi zestaw – USB Shell Token – szczególnie polecamy osobom mobilnym, które na przykład korzystają z laptopów. Czytnik kart elektronicznych stykowych formatu SIM jest mały, lekki i bardzo wygodny – podłącza się go bezpośrednio do portu USB komputera i nie wymaga już żadnego dodatkowego kabla.

Zapraszamy do naszego Punktu Rejestracji Miętne ul. Spacerowa 44a

Świadczymy również usługi jako mobilny punkt rejestracji świadczący usługi u klienta. W Warszawie i okolicach oraz w Garwolinie dojazd do klienta gratis.

Tel. w sprawie podpisu kwalifikowanego 606824683.

Proponowane przez nas Klucze Subskrybentów (służące do realizacji podpisu elektronicznego algorytmem RSA) mają długość 2048 bitów – w odróżnieniu od krótszych i mniej bezpiecznych kluczy oferowanych przez inne firmy certyfikujące.

Początek strony